Gündem

Tüm zamanların en küçümsenen 5 Free Fire karakteri

Tüm zamanların en küçümsenen 5 Free Fire karakterini sizler için derledik. Free Fire oyuncuları için derlediğimiz o liste sizlerle…

Garena Free Fire , karakterler, evcil hayvanlar ve daha fazlası gibi benzersiz özelliklere sahip en eşsiz battle royale oyunlarından biridir. Bu özel eklemeler, oyunun diğerleri arasından sıyrılmasını sağlar. 

Free Fire’da oyunculara sanal savaş alanında avantaj sağlayan büyük potansiyele ve benzersiz ve güçlü yeteneklere sahip birden fazla karakter yer alıyor. 

Oyunda oyuncuların seçtiği birçok ünlü karakter var, ancak çoğu kullanıcı tarafından hafife alınan birkaç karakter de bulunuyor. 

Bu haber, büyük potansiyele sahip tüm zamanların en küçümsenen Free Fire karakterlerinden bazılarını listeliyor. 

# 1 – Steffie 

Steffie’nin aktif yeteneğine Boyalı Sığınak denir. Profesyonel bir grafiti sanatçısıdır ve varsayılan seviyesi 1’de 5 saniye boyunca patlama hasarını yüzde 15 ve mermi hasarını yüzde 5 en aza indiren grafiti üretebilir.  

Bu karakterin yeteneği, yetenek daha yüksek seviyelere ulaştığında gelişir. Steffie, çoğu Free Fire oyuncusu tarafından küçümseniyor ve sadece birkaçı ona sahip, ancak Dereceli ve Clash Squad maçlarında büyük bir değere sahip olabilir. 

# 2 – Shani 

Shani’nin yeteneği olan Gear Recycle, her öldürmeden sonra en temel seviyesinde 10 zırh dayanıklılığının yenilenmesine yardımcı olur. Bu karakterin becerisi, beceri seviyesinin aşamalarının artmasıyla seviye atlıyor. 

Shani’nin yeteneği herkes tarafından tanınmasa da, dereceli maçlarda değerli olabilecek zırh dayanıklılığını geri kazandırabilir. 

#3 – Joseph 

93555-16209620833811-800.jpg

Joseph , Nutty Movement adında pasif bir beceriye sahiptir. Hasar aldıktan sonra karakterin hareket etme ve koşma hızı yüzde 10 artar. Bu karakterin yeteneği seviye atlandığında gelişir. 

Joseph’in yeteneği, Free Fire’daki diğer karakterlerin becerileriyle birleştirildiğinde en faydalı olanıdır. Vurulduktan sonraki hızlı refleksleri, oyuncuların hızla korunmasına yardımcı olur. 

# 4 – Caroline 

712fe-16209620361381-800.jpg

Çeviklik, Caroline’ın pasif yeteneğidir ve bir Pompalı Tüfek tutarken hareket hızını yüzde 3 artırır. Oyunda daha yüksek seviyelere ulaştıkça bu güç artar. 

Caroline’ın Av Tüfeği tutarken daha hızlı hareket etme yeteneği, oyuncuların bu silahı yakın mesafeli dövüşler için yoğun olarak kullandığı Clash Squad modunda çok değerli olabilir. Yeteneği, yerde ekstra hareketliliğe sahip olmalarına izin verecek. 

# 5- Notora 

c9cec-16209620595899-800.jpg

Bir motosiklet yarışçısı olan Notora , Racer’s Blessing olarak bilinen pasif bir yeteneğe sahiptir. Bir motorlu taşıtın tüm üyelerine varsayılan seviyesinde her 4,5 saniyede bir 5 HP yeniler. Yeteneğin sonuçları istiflenmez ve seviye atlandığında beceri artar. 

Notora, dereceli kadro maçları oynarken büyük önem taşır. Oyuncular, onu kullanarak bir kavgadan kaçarken veya bir araçta hareket ederken kavga ederken HP’yi otomatik olarak yenileyebilirler.


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu