Gündem

Ünlü Yazardan Korkutan Bitcoin (BTC) Tahmini !

“Rich Dad Poor Dad” yazarı olan ünlü girişimci Robert Kiyosaki, finansal sistemlerin hepsinde işler kötüye giderken Bitcoin’de (BTC) 24.000 dolar tahmininde bulundu.

“Rich Dad Poor Dad” yazarı olan ünlü girişimci Robert Kiyosaki, finansal sistemlerin hepsinde işler kötüye giderken Bitcoin‘de (BTC) 24.000 dolar tahmininde bulundu. 

Tanınmış girişimci, yatırımcı ve finansal okuryazarlık üzerine en çok satan kitabı “Rich Dad, Poor Dad’in” yazarı olan Robert Kiyosaki, Twitter‘da Bitcoin hakkında bir takım yorumlarda bulundu. Kiyosaki, ABD hükümeti tarafından onaylanmış olan 1.9 trilyon dolarlık teşvikin duyuruları ile alakalı yorumlarını paylaştı.

Kiyosaki ekleyerek Bitcoin (BTC)’ye balona diyerek hızla büyüdüğünü ve “dünya tarihinde en büyük çöküşün” görüldüğünü de ekledi.

Kiyosaki Bitcoin’in 24.000 dolara kadar bir gerileme yaşacağını ifade etti. Kiyosaki’ye göre bu düşüş zamanları zengin olmak için belki de en uygun zamanlardan bir tanesi. BTC’nin şu anki 35.000 dolar seviyelerinden 24.000 dolara kadar bir düşüş beklediğini paylaştı. Görünüşe göre bu düşüşün ardından satın alım planlıyor. 


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu