Gündem

Yapı Kredi Konut Kredisi Veriyor! İşte 120 Ay Vadeli İnternetten Kolayca Başvuru Detayları…


Ev sahibi olmak için konut kredisi arayan vatandaşlara Yapı Kredinin Konut Kredisi detayları, başvuru şartları ve başvuruların nasıl yapılacağı… Hepsi haberimizin devamında…

Ev sahibi olmak için konut kredisi arayan vatandaşlara Yapı Kredinin Konut Kredisi detayları, başvuru şartları ve başvuruların nasıl yapılacağı… Hepsi haberimizin devamında…

Ev sahibi olmak günümüzde daha da zorlaştı. Geçim daha zor, evler daha pahalı. Ev sahibi olmak için ancak kredi çekilebilir. Biriktirerek biraz daha zor maalesef. Bunun için de vatandaşlar hangi bankanın daha uygun kredi teklifleri, kampanyaları var diye araştırmalarını sürdürüyor. Yapı Kredi Bankası’nın ‘hayallerinizi ertelemeyin’ başlıklı konut kredi kampanyasının 120 ay vadeli olacağı belirtildi.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara verilecek olan konut kredisinin faizinin % 1,45 olduğu belli oldu. Vade süresi ise 120 ay yani 10 senelik olacak olan bu krediler ile vatandaş ev sahibi olabilecek.

Bankaların Konut Kredilerinin Faiz Oranları Ne Kadar?

Vakıfbank % 1,32 faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren bankadır. Ziraat Bankası ise % 1,37 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir. Halkbank ise % 1,38 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir.

Özel bankalardan ise Akbank % 1,45 faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren banka olmuştur. Yapı Kredi Bankası ise % 1,45 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir.

Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar Yapı Kredi Bankası’nın internet sitesine girerek online konut kredisi başvurusu yapabilmektedir. ‘Hemen Başvur’ yazısına tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurup yollayan müşterilere kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanıyor. Online başvurusu olumlu olan ve konut kredisi için ön onay alan müşteriler de gerekli evrakları Yapı Kredi Bankası şubelerine teslim ederek kredi süreçlerini başlatmış oluyorlar.


Kaynak: Son dakika

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu