Gündem

Yasak Elma dizisinden bir değil iki ayrılık! Dengeleri alt üst edecek ayrılık kararı herkesi şoke edecek! Yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma dizisinden bir değil iki ayrılık! Dengeleri alt üst edecek ayrılık kararı herkesi şoke edecek! Yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma dizinde kimler ayrılıyor? Yasak Elma dizisinde neler oluyor? Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? Ender karakterinin ayrılacağı öne sürülürken yapımcının kararı herkesi şoke edecek. Tüm detaylar haberimizde..

Ekranların sevilen ve bir o kadar da takip edilen dizisi Yasak Elma, izleyenlerini şoke etmeye devam ediyor. Yeni bölümlerine kaldığı yerden devam eden Yasak Elma, heyecanı doruğa çıkartıyor. Son ortaya çıkan hadiselere göre diziden ayrılacak olan isim belli oldu. Herkes Ender karakterinin ayrılacağını düşündü. Ancak durum böyle değildi. İzleyenleri ve hayranları şaşırtan hamle yapımcıdan geldi. Öyle bir ters köşe yaptı ki resmen ağızlar açık kaldı. Yasak Elma dizsinden kim ayrılacak? Yasak Elma dizisinde neler oluyor? Tüm soruların yanıtı ve daha fazlası için okumaya devam edin.

Yasak Elma dizisinde yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yasak Elma, kaldığı yerden son hızla devam ediyor. Son gelen bilgilere göre dizide resmen taşlar yerinden oynadı. Dengeler değişti ve alt üst oldu. Geçtiğimiz gün ekranlara gelen bölümünden Cansu kutlama yaparken Çağatay karşısına gelerek ‘’ben kaybettim sen de kaybedeceksin’’ sözlerini iletti. Bu sözler üzerine büyük bir intikam içerisinde olduğu anlaşıldı. Böylece bölümün finali bu şekilde sona erdi.

Dizinin son bölümünde yaşanan bu hadiselerden sonra ise Çağatay karakteri bir ölü bir de yaraılımız bulunuyor ifadelerini kullandı. Bu sözler üzerine dizi hayranları ve izleyenleri sonraki bölümde neler olabileceğine dair teoriler üretmeye başladı. Sosyal medyada birçok yorum atıldı ve fikirler ortaya çıktı. Ancak üretilen fikirler genel anlamda tek bir noktaya odaklanıyordu. Ayrılacak olan kişi ise tüm herkesi şok edecek.

Diziden ayrılacak olan ismi herkes Ender karakteri olarak hesap ediyordu. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Yönetmen tam burada devreye girerek herkesi ters köşe yapmayı başardı.

Yasak Elma dizisinden sadece bir kişi değil birden fazla kişi ayrılacak!

İzleyenler ve hayranlar teori üretmeye devam ededursun, yeni bilgilerin açığa çıkmasıyla birlikte tüm teoriler buhar oldu diyebiliriz. Kimsenin beklemediği o hamle Yasak Elma dizisinden geldi. Diziden ayrılacak olan isimler bir bir açıklandı. Şahkika karakterinin ayrılacağı artık kesinleşti. Bunun yanında bir önemli karakter daha ayrılıyor. O karakter de cezaevine girecek olan Cansu karakteridir. Bu karakterde içeri girerek diziden ayrılmış olacak.

Şevval Sam karakterinin ayrılacağını tahmin eden ve öne süren izleyenler aslında tam olarak yanılmıyordu. Çünkü en başta böyle karar alınmıştı. Fakat son karara göre bundan vazgeçildi. Bunun sebebi ise Barış Kılıç’ın diziye dahil olmasından kaynaklıydı.

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Diziden sizce kimler ayrılmalı veya kalmalı?

Kaynak:

Son dakika 7

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu