KeşfetYaşam

Yüzüklerde Pırlanta Modası!

Pırlanta lüks mü? Doğru yerden alınmamış pırlanta lüks olabilir fakat Emel Pırlanta gibi işinin ehlinden alıyorsanız hak ettiğiniz değere mutlak kavuşuyorsunuz. Emel Pırlanta “her kadının Emel’i olmalı“ diyor ve her kadını Emel’ine kavuşturuyor.

Kadının vazgeçilmez aksesuarı yüzük, yüzükte pırlanta modası hız kesmeden devam ediyor. Her tip yüzüğe çeşitli boyutlarda pırlanta eklenebiliyor artık. Özellikle 2021 yılı modası kalın bant yüzükler üzerine yerleştirilen pırlanta yüzük değerini arttıran bir görüntüyle karşımıza çıkıyor. Klasik pırlanta yüzük modellerindeki pırlanta şıklığına kapılmamak elde değil. Pırlanta her mücevherin gerçek ışıltısı ve yüzükler artık pırlantayla değerine değer katıyor. Yine de bir pırlanta yüzük klasiği olan tamtur yüzük, yeni moda yüzükte pırlanta modasında tercih edilebilirliği çok yüksek.

Şık yüzükler tercih edilecekse pırlantanın en gösterişli modelleri arasında tabi ki pırlanta baget yüzük yer alıyor.

Yüzükte pırlanta önemli ve zarif bir detay olarak her zaman trendlerde yerini buluyor. Işıltımızı yansıtan, ışıltılı ve değerli pırlanta yüzüklerin en doğru adresten alınması özellikle önemlidir.

Pırlanta ürünleri dünyaya ihraç eden en önemli Türk markalardan Emel Pırlanta ulusal ve uluslararası mücevhercilikte kalitesini ve güvenini kanıtlamış bir firma olmakla birlikte ürettiği pırlanta yüzük koleksiyonuna mutlaka bakılmalı.

Emel Pırlanta mücevher ihracatında 3. sırada yer alıyor. Yüzükte pırlanta modası yükselirken Emel Pırlanta “her kadının Emel’i olmalı” misyonuyla her bütçeye uygun pırlantalar üreterek muhteşem kampanyalarla her kadının pırlanta hayalini gerçekleştiriyor.

Güvenli Pırlanta Yüzük Almanın Yolu

Emel Pırlanta 32 yıldır binlerce kadını hayalindeki Pırlanta ile buluşturuyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışında üretici firma olmanın yarattığı etki ile ürünlerini daha uyguna üretiyor, piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlara satış yapıyor. Emel Pırlanta sertifikalı ürünlerinin yanı sıra, uluslararası geçerliliği olan GIA ve HRD sertifikalı ürünleriyle de geniş ürün yelpazesi sunuyor.

2021 yılında tüm geçen yılın zorluklarını geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmak adına, daha önce benzeri görülmemiş bir kampanya ile pırlanta severleri ve rlanta yüzük isteyenleri mutlu etmek için muhteşem kampanyalar yapıyor!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu